KONST / Litografier / Färglitografi 7639393
nr 763 9393
Färglitografi
Jan Afzelius (1929-2000), 247/300, 32x32, signerad-74
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:51:59
100 kr
150 kr